Kodujutud / Loomajutud / Toidujutud

Avatud talude päev õhtal

Kallis rahvas. SUUR SUUR AITÄH KÕIGILE ABILISTELE JA SUUR SUUR AITÄH KÕIGILE KÜLASTAJATELE, kes meie talu tee jalge alla võtsid. Tohutu rõõm on tänasest päevast. Me ei oleks uneski uskunud, et nii paljud soovivad just meie taluga tutvuda. Aga mis seal salata, pirukad olid ju imemaitsvad ja seltskond rõõmus, pealegi sai veel hobuselegi selga ja vana autoga sõita. 

Suur kummardus neile külastajatele, kes pidid lauspäikeses sooritama ennem meie juurde jõudmist poolekilomeetrise jalutuskäigu, sest autot lähemale parkiga polnud enam ruumi. Nutikamad uurisid muidugi oma telefoni kaarte ja said teada, et paar kilomeetrit ringi sõites oleks jõudnud teisele poole parkimisekeelu ala ja lühendanud oma jalutuskäigu pikkust märkimisväärselt. Mõtlesime küll igate pidi, mis moodi Teile kogu parkimise poolt mugavamaks ja arusaadavamaks teha, aga midagi targemat tänasest lahendusest ei suutnud välja genereerida.  Ehk järgmine kord.

Küsisin õhtul oma rampväsinud meeskonna käest, et kuidas hääletame, kas teeme järgmisel aastal jälle hullu päeva ja kõik olid nõus 😀 nii, et kui mingit tohutu suurt takistust ette ei tule, siis avame oma uksed ka järgmisel aastal. Asooo, seda muidugi otsustasime pagarimeeskonnaga eraldi, et pirukaid me sellises koguses enam teha vehkida ei tahaks. Teeme järgmine kord hoopis lambaliha ploffi ja ühe rümba viskame maa alla hoopis küpsema näiteks. Eks paistab, mis tuuled siis puhuvad.

Numbrite poolest saan öelda nii palju, et pirukaid vorpisime kokku umbes 400, mina küpsetasin täpselt 10 kooki, fotograaf kulutas ära 50 fotopaberit ja päris mitukümmend pilti jäi tal e-postidele saata ja külastajate number raamatus on 1325 pluss need, kes märkisid ennast perekonniti ja need kes üldse ei märkinud, sest ei märganud raamatut või oli järjekord sinna liiga pikk (umbes 200).  

Püsigem siis ikka maaelu mõnusal lainel ja otsigem ka edaspidi näiteks kodukoha lähedusest talunikke, kellelt osta oma kodumaa toitu.

Seda ka, et kindlasti teen tänase päeva kohta veel ühe postituse kui fotograafilt pildid minuni jõuavad 🙂 Jääge siis ootele ja avaldage julgelt oma arvamust tänasest päevast Arujaagul. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

five × four =